Wydarzenia sportowe w USA bez widzów

sports news

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zapowiedział powrót wydarzeń sportowych, które póki co będą odbywać się bez publiczności.

– W pierwszej kolejności umożliwimy organizację wydarzeń sportowych. Nie będą w nich jednak uczestniczyć kibice – powiedział Donald Trump.

– W późniejszym czasie fani powrócą na trybuny. Być może na początku w mocno ograniczonej liczbie – dodał prezydent USA.

– Kiedy wirus zostanie opanowany, wydarzenia sportowe będą odbywać się w taki sam sposób, jak jesteśmy do tego przyzwyczajeni. W pewnym okresie powrócimy do sytuacji, w której byliśmy przed pojawieniem się wirusa – zakończył optymistycznie Trump.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.