Wygraj Huawei P9 w Fortunie!

W tym tygodniu bukmacher Fortuna uruchomił produkt Wirtualne Sporty w wersji mobilnej. Najnowsza wersja aplikacji umożliwia Klientom Fortuny grę w Wirtualne Sporty na smartfonach. To sprawia, że duża dawka emocji i szybkie wygrane mogą towarzyszyć w każdym momencie! W celu skorzystania z Wirtualnych Sportów na telefonie, należy zaktualizować aplikację.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

W związku z nowością, uruchomiony został konkurs na Wirtualne Sporty z 20 telefonami Huawei P9 do wygrania! I to nie wszystko!

Gracze, których kupony znajdą się gronie najlepszych, zostaną nagrodzeni:

  • z miejsc 1-20 otrzymają telefon Huawei P9
  • z miejsc 21-30 otrzymają 300 PLN

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Jakie są zasady?

  1. W terminie od 18.12.2017 do 26.12.2017 włącznie postaw na naszej stronie internetowej www.efortuna.pl lub poprzez aplikację mobilną co najmniej 10 kuponów z zakładami zawartymi na Wirtualne Sporty, za kwotę min. 2 PLN brutto i kursem minimalnym 1,6.
  2. Po zakończenia promocji wyłonimy 30 najlepszych, wygranych kuponów* spośród wszystkich uczestników konkursu.

*liczą się tylko wygrane kupony AKO i SOLO, pełny spis zasad i regulamin dostępny na TUTAJ.

Aż 30 graczy, których kupony uzyskają najwyższy wynik, otrzyma nagrody!

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…