Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął ponad 74 tys. zł.

Typy na dziś

Wygrane kupony u bukmachera cieszą każdego gracza, ale już najbardziej te z pięcioma cyframi. W ubiegłym tygodniu w Fortunie rekordzista wygrał ponad 74 tys. zł.

–  Był to kupon z trzema meczami i kursem 3.85 oraz stawką ponad 21 tys. zł. Wszystkie mecze były z Australian Open. Gracz postawił na wygrane faworytek Halep, Kenin, Barty i wygrał ponad 74 tys. zł – powiedział w “Podkaście #kasujemy” Maciej Wasilewski, który pracuje na stanowisku bukmachera.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

– Największym pechowcem tygodnia był kupon zagrany za 10 zł z kursem ponad 2800. Gracz miał trzynaście zdarzeń na kuponie i nie wszedł mu tylko mecz z NHL, między Carolina Hurricanes a Vegas Golden Knights. Do wygrała było ponad 25 tys. zł – dodał.

Pracownik Fortuny zdradził również, jakie mecze gracze wybierali najczęściej w minionym tygodniu.

– Najpopularniejsze spotkania to: Borussia Dortmund – Union Berlin, Mainz z Bayernem Monachium, Liverpool – Southampton, Juventus – Fiorentina oraz Barcelona – Levante. W tych meczach gracze wygrywali. Natomiast najczęściej Sevilla – Alaves, Atalanta – Genoa oraz Sassuolo – Roma to spotkania, które nie zakończyły się po myśli grających – podsumował Maciej Wasilewski, który przekazał również informację o wysokich kursach.

Najwyższy kurs to 1500. Był to zakład specjalny z piłki nożnej, że zawodnika Dinama Bukareszt Filip Mrzljak strzeli ostatnią bramkę i wynik całego meczu będzie 4:3. To zdarzenie nie weszło. Inny ciekawy singiel, który  również nie wszedł, to zakład, że z powodów atmosferycznych finał Australian Open nie zakończy się lub będzie odwołany po kursie 888. Natomiast najwyższy wygrany singiel był po kursie 65. Gracz wytypował poprawnie dokładny wynik meczu hokeja w KHL, między Jarosławem a Jokerit, który zakończył się rezultatem 5:0. Jednak był to zakład za niską stawkę.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===