Wysoka wygrana Legii w sparingu

sports news

Legia Warszawa pokonała w meczu sparingowym Clube Olimpico do Montijo 4:1. Mistrzowie Polski przebywają na zgrupowaniu w Portugalii.

Trener Ricardo Sa Pinto w meczu kontrolnym z ekipą z trzeciej ligi portugalskiej sprawdził 23 zawodników. Może być zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy odnieśli wysoką wygraną.

Przed przerwą „Wojskowi” strzelili dwa gole, a na listę strzelców wpisali się Kasper Hamalainen i William Remy. Kolejne dwie bramki legioniści zdobyli w końcówce spotkania za sprawą Salvadora Agry i Carlitosa.

* * * * * *
Legia Warszawa – Clube Olimpico do Montijo 4:1 (2:0)
Bramki: Hamalainen 35, Remy 45, Agra 81, Carlitos 89 – Edino 88.

I połowa: Majecki – Kucharczyk, Remy, Pazdan, Rocha – Astiz, Martins – Vesović, Hamalainen, Nagy – Kulenović.

II połowa: Cierzniak – Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek – Cafu, Antolić – Agra, Szymański, Karbownik (75′ Praszelik) – Carlitos.