Żagar: Poprzedni system był mylący

sports news

Matej Żagar jest zwolennikiem nowego systemu punktacji w zawodach Grand Prix. Słoweniec awansował do cyklu jako zwycięzca GP Challenge w Gorican w sierpniu ubiegłego roku.

Od nowego sezonu zwycięzca każdego turnieju zyska 20 punktów. Dwa “oczka” mniej zgarnie drugi żużlowiec zawodów, a 16 “oczek” ten, który uzupełni podium.

– Jestem fanem tego nowego systemu. Myślę, że tak powinno być. Zwycięzca zawodów powinien otrzymać najlepszą nagrodę, co oznacza punkty. Uczciwość ma sens – podkreślił Żagar w rozmowie z oficjalnym serwisem Grand Prix.

– To, jak było w zeszłym roku, było mylące. Pod koniec można było zobaczyć, że zawodnik wygrywający turniej może mieć mniej punktów niż inni. To dobra zmiana w systemie – zaznaczył uczestnik cyklu GP.

– W tym systemie najważniejsze są półfinały i finał. Można było być idealnym przez 20 biegów i mieć 15 punktów. Teraz ważniejsze jest to, co zrobisz w półfinale. Myślę, że to dobrze – podsumował Żagar.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.