Żagar: Stadion w Lublinie daje energię i atmosferę

sports news

Matej Żagar nie może doczekać się jazdy dla kibiców Speed Car Motoru Lublin.

Słoweniec minionej jesieni przeniósł się do „Koziołków” po rozbracie z Włókniarzem Częstochowa.

– Nie jeździłem w Lublinie zbyt wiele. Tylko raz w minionym roku, kiedy otrzymaliśmy wspaniałe przyjęcie od miejscowych fanów – wyznał Żagar dla oficjalnego serwisu „Speedway Grand Prix”.

– To starszy obiekt, ale ma duszę i zapewnia atmosferę, co jest bardzo ważne. Niektóre nowe stadiony nie mają takiej energii jak te stare – podkreślił Słoweniec.

– Nadal wolę ścigać się na tych starszych stadionach. Taki właśnie jest w Lublinie. Kiedy znów zaczniemy się ścigać, mam nadzieję, że przyniesie nam szczęście – dodał Żagar.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.