Zaginął samolot z nowym zawodnikiem Cardiff City

sports news

Cardiff City pozyskał z FC Nantes napastnika Emiliano Salę. Awionetką, którą leciał do Walii napastnik zniknęła z radarów i trwają jej poszukiwania.

– Jesteśmy bardzo zaniepokojeni bezpieczeństwem Emiliano Sali – powiedział Mehmet Dalman, prezes walijskiego klubu.

– Czekamy na potwierdzenie informacji, aby móc powiedzieć coś więcej. Jesteśmy bardzo zmartwieni bezpieczeństwem Emiliano Sali – przyznał.

Coraz więcej informacji wskazuje na to, że Argentyńczyk, który w weekend podpisał z klubem z Premier League kontrakt do 2022 roku, był na pokładzie zaginionego samolotu. Awionetka zniknęła z radarów nad kanałem La Manche. Z tego powodu FC Nantes przełożyło swój środowy mecz na wyjeździe z AS Saint-Etienne w Pucharze Francji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.