Zappacosta zerwał więzadło krzyżowe prawego kolana i szybciej wróci do Chelsea

sports news

Davide Zappacosta z powodu poważnej kontuzji może przedwcześnie zakończyć swoje wypożyczenia z Chelsea do Romy – informuje stacja „Sky Sport Italia”.

Trzynastokrotny reprezentant Włoch zerwał więzadło krzyżowe prawego kolana i jego przerwa w grze może potrwać nawet pięć miesięcy, co stawia pod dużym znakiem zapytania jego powrót do rywalizacji na murawie w tym sezonie.

„Giallorossi” w umowie z „The Blues” nie zagwarantowali sobie opcji pierwokupu i wszystko wskazuje na to, że były zawodnik Torino FC oraz Atalanty Bergamo wkrótce opuści ponownie Półwysep Apeniński.

Zappacosta dołączył do powiększającego się grona kontuzjowanych w rzymskim klubie. Wcześniej z powodów urazów na dłuższy czas wypadli z gry Lorenzo Pellegrini, Ormianin Henrich Mychitarian, Argentyńczyk Diego Perotti oraz Turek Cengiz Under.

Trzynastokrotny reprezentant Włoch, który zaliczył na boisku tylko dwanaście minut jako „Giallorossi” jest także piętnastym w ostatnich pięciu latach piłkarzem drużyny z Wiecznego Miasta, który zerwał więzadło krzyżowe kolana. Wcześniej z takimi poważnymi kontuzjami zmagali się m.in. Alessandro Florenzi, Kevin Strootman, Antonio Rudiger i Emerson Palmieri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.