Żarnowica organizatorem GP Challenge 2020

sports news

Pierwszych trzech zawodników do Grand Prix 2021 zostanie wyłonionych na Słowacji w Żarnowicy, gdzie 11 lipca odbędzie się turniej GP Challenge 2020 – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Rodzinne miasto Martina Vaculika regularnie jest gospodarzem rund kwalifikacyjnych do Grand Prix, jednak tym razem będzie to największe wydarzenie, które kiedykolwiek odbyło się na jedynym torze żużlowym na Słowacji.

Trzech najskuteczniejszych zawodników zagwarantuje sobie miejsce w GP 2021 i dołączy do sześciu najlepszych z mistrzostw Świata 2020, mistrza Europy 2020 oraz pięciu “dzikich kart” wybranych przez Komisję GP.

Cztery półfinały odbędą się w drugiej połowie maja w brytyjskim Glasgow, francuskim Lamothe-Landerron oraz na włoskim obiekcie w Terenzano, które ugości imprezę 23 maja. Niemiecki tor w Abensbergu będzie gospodarzem półfinału w 25 maja.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…