Zawodnicy Manchesteru United wsparli dręczonego chłopca

sports news

Zawodnicy Manchesteru United, Marcus Rashford i Jesse Lingard wsparli chorego na autyzm chłopca.

Kilka dni temu, w internecie pojawił się film, na którym dwóch chłopaków nęka młodszego chłopca cierpiącego na autyzm. W obronie nękanego, stanęli dwaj piłkarze Czerwonych Diabłów.

“To jest Kieran, który jest kochanym chłopcem z autyzmem, a tamci dwaj, nawet szkoda używać słów. Filmik mówi sam za siebie. Jestem z Tobą, zawsze. Dziękuję za wsparcie, które tak często mi wysyłasz. Głowa do góry, kocham Cię przyjacielu” – napisał na Twitterze, Rashford.

Z kolei Jesse Lingard napisał bezpośrednio do chłopca: “Nie pozwól komuś, aby Ci dokuczał. Celuj wysoko w swoje marzenia”.

Policja w West Yorkshire dokonała już dwóch aresztowań w związku z tą sprawą.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…