Zengota: Chcemy spłatać figla

sports news

Grzegorz Zengota wrócił z kadrą Speed Car Motoru Lublin ze zgrupowania we Włoszech i nie może się już doczekać pierwszych jazd w tym roku na żużlowym torze.

– Wyjazd generalnie był bardzo udany. Cel, jakim była dobra atmosfera, został zrealizowany. Teraz wypatrujemy już powoli lepszej pogody, żeby wyjechać na tor – wyznał Zengota w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Pojechaliśmy, żeby zintegrować zespół. Braliśmy jednak też udział w treningach na biegówkach, więc uważam że jest to rewelacyjne rozwiązanie pod kątem przygotowań kondycyjnych przed sezonem. Oprócz tego mieliśmy również do dyspozycji salę, gdzie mogliśmy korzystać z różnego sprzętu do treningu cardio, czy treningu siłowego. Był basen, była sauna, więc możliwości było sporo, ale grafiku nie mieliśmy – podkreślił wychowanek Falubazu Zielona Góra.

– Wiadomo że każdy z nas jest profesjonalistą, wie czego potrzebuje i każdy korzystał we własnym zakresie, jak czuł i ile potrzebuje. Codziennie korzystaliśmy z uroków włoskich stoków i teraz czekamy na efekty w trakcie sezonu – kontynuował zawodnik „Koziołków”.

– Drużynowe cele są znane. Cała reszta to już bez jakichkolwiek wygórowanych oczekiwań. Wiemy, jaki mamy zespół i oczywiście będziemy robić wszystko, co w naszej mocy i będziemy chcieli spłatać figla. Ja zawsze jestem tego zdania, że najpierw trzeba kogoś poznać, a dopiero potem ocenić w perspektywie całego sezonu. Uważam że najpierw trzeba dać nam szansę – podsumował Zengota.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.