Zengota: Czuję się dobrze i jestem w dobrych rękach

sports news

Grzegorz Zengota jest już po zabiegu w i wraca do Polski na dalsze leczenie – poinformował SPEED CAR Motor Lublin na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Wychowanek Falubazu Zielona Góra doznał złamania prawej nogi podczas treningu na crossie w hiszpańskim Lloret de Mar. Pozyskany jesienią przez „Koziołki” żużlowiec będzie kontynuować leczenie w Warszawie.

– Wiem, że niepokoicie się moim stanem zdrowia, ale spokojnie. Czuję się dobrze i jestem w dobrych rękach lekarzy w Barcelonie – zapewnił Zengota w nadesłanym materiale wideo i opublikowanym w poście beniaminka PGE Ekstraligi.

– Jadę prosto do Warszawy do klinki współpracującej z Legią. Mam nadzieję, że dużo czasu mi to nie zajmie, bo mam apetyt na to, żeby wrócić na tor jak najszybciej. Trochę żałuję, że tak wyszło, ale chciałem się jak najlepiej przygotować do sezonu. Czułem się bardzo dobrze na motocyklu i przez to być może stało się to wszystko. Zaciskam muskuły, żeby proces rehabilitacji trwał jak najkrócej – dodał Zengota.

(za facebook.com/speedcarmotorlublin i speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.