Zidane: Sevilla to jedna z najlepszych drużyn w lidze

sports news

Real Madryt zagra u siebie z Sevillą FC w sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Zinedine Zidane, trener „Królewskich”, powiedział, że jego podopieczni muszą rozegrać świetne spotkanie, aby sięgnąć po komplet punktów.

– Nie wolno nam zmienić nastawienia mentalnego. Musimy kontynuować naszą pracę. Nic się nie zmieniło po wygraniu Superpucharu – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalna stronę internetową.

– Jesteśmy dobrze przygotowani. Sezon jest bardzo długi i zdajemy sobie sprawę, jakie problemy mogą sprawić nam sobotni rywale. My jednak zawsze chcemy grać po swojemu. Nic się nie zmieni – podkreślił francuski szkoleniowiec.

– Zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Musimy być gotowi i rozegrać świetne spotkanie – zaznaczył. „Los Blancos” zajmują drugie miejsce w tabeli, mając gorszą różnicę bramek od liderującej FC Barcelony. Natomiast ekipa ze stolicy Andaluzji traci do nich cztery punkty i plasuje się na czwartej pozycji. Początek sobotniego meczu na Santiago Bernabeu o godzinie 16.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…