Zidane: To jest ogromne wyzwanie

sports news

Zinedine Zidane wrócił do Realu Madryt i zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Santiago Solariego. Francuz przyznał, że jest bardzo podekscytowany tym ogromnym wyzwaniem.

– Powrót do tego klubu, do tego prezesa i tych kibiców, to jest dla mnie niesamowicie ekscytujący czas – powiedział Zidane na konferencji prasowej.

– Wszyscy wiemy, że to będzie ogromne wyzwanie, ale jestem tym bardzo podekscytowany. Nie mogłem odmówić. Chcę ciężko pracować, aby przywrócić klub na miejsce, w którym powinien być – dodał.

– Wiemy, co osiągnęliśmy w ostatnich latach. Nie możemy zapomnieć o tych momentach, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że przegraliśmy ligę i puchar – zaznaczył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.