Zieliński: Arka to klub z dobrym klimatem

sports news

Jacek Zieliński jako nowy trener Arki Gdynia wziął udział w pierwszej konferencji prasowej. Szkoleniowiec przyznał, że jego pierwszym celem jest utrzymanie, a potem budowa zespołu na nowy sezon.

– Cieszę się, że trafiam do Gdyni. Grałem tu wiele razy i zawsze postrzegałem Arkę, jako klub z dobrym klimatem. Najpierw musimy się utrzymać, a w przyszłości chciałbym, aby Arka nie musiała w każdym sezonie walczyć do końca o ligowy byt – powiedział Jacek Zieliński, cytowany przez klubowe media.

– Nigdy nie byłem zwolennikiem rewolucji. Chcę popracować nad mentalnością, otworzyć głowy zawodników i przypomnieć im, że potrafią grać w piłkę – dodał trener Arki.

Gdynianie po raz pod wodzą nowego szkoleniowca zagrają w 30. kolejce LOTTO Ekstraklasy z Miedzią Legnica.

(za:Arka Gdynia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.