Zieliński: Piłka nie jest sprawiedliwa

sports news

Arka Gdynia zremisowała u siebie z Miedzią Legnica 1:1 i po rundzie zasadniczej LOTTO Ekstraklasy zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Jacek Zieliński, trener zespołu z Trójmiasta, żałował, że jego zespół nie zdobył drugiej bramki, która przypieczętowałaby ich zwycięstwo.

– Bardzo szkoda, bo myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Piłka nie jest jednak sprawiedliwa i ten dzień to pokazał – powiedział Zieliński, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Mieliśmy spotkanie pod kontrolą w drugiej połowie i mogliśmy dobić Miedź. Wyszliśmy z kilkoma akcjami, które powinny zakończyć się bramką, ale podejmowaliśmy w nich złe decyzje. Trochę mamy pretensje do siebie, bo w końcówce wdaliśmy się niepotrzebnie w „bijatykę”, była akcja za akcję i skończyło się jak widzieliśmy – dodał.

– Chłopcy zostawili wiele zdrowia. Na tym bardzo dobrym boisku próbowaliśmy pograć w piłkę i kilka akcji było bardzo fajnych, ale czegoś nam zabrakło. Mamy tylko jeden punkt – stwierdził.

– Powiedziałem chłopakom w szatni po meczu, że jeśli utrzymamy tą grę i dołożymy chłodną głowę oraz skuteczność to damy sobie radę. Nie opuszczamy głów. Sytuacja jest ciężka, ale nie z takich opresji się wychodziło – podsumował.

Arka zajmuje 15. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do bezpiecznej strefy. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.