Zieliński: To jest cały urok piłki

sports news

Arka Gdynia zremisowała na wyjeździe z Wisłą Płock 1:1, zdobywając wyrównującą bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Jacek Zieliński, trener „Żółto-Niebieskich”, nie krył, że to jest korzystniejszy wynik dla jego podopiecznych niż dla rywali.

– Sytuacja z końcówki meczu pokazała jak piłka nożna jest okrutna i przewrotna. My się cieszymy, Wisła płacze, ale to jest cały urok piłki. Mecz był bardzo zacięty, gdyż oba zespoły znały jego stawkę. Zwycięstwo dawało olbrzymi komfort przed ostatnimi meczami. Remis jest korzystniejszy dla nas, bo mamy teraz dwa mecze u siebie, a Wisła jedzie na dwa wyjazdy. Teoretycznie więc plus jest po naszej stronie, ale to może być złudne – powiedział Zieliński, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Mam ogromne słowa uznania i szacunek dla drużyny. Mimo przeciwności losu i gry praktycznie bez napastnika, bo mamy wyłączonych wszystkich do końca sezonu, staraliśmy się i uważam, że wychodziło nam to dobrze. Kontrolowaliśmy dużymi fragmentami grę, ale nie mieliśmy zębów, by Wisłę ugryźć. Udało się wreszcie po stałym fragmencie – dodał.

– Szacunek jeszcze raz dla drużyny, że walczyli do końca, bo cała wiosna Arce idzie „jak krew z nosa”. Bardzo się cieszymy z tego punktu, ale nie ma żadnej euforii, bo zdajemy sobie sprawę, co nas jeszcze czeka – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują 14. miejsce w tabeli, mając cztery punkty przewagi nad będącym w strefie spadkowej Śląskiem Wrocław, który w tej kolejce zmierzy się na wyjeździe z ostatnim Zagłębiem Sosnowiec. Kolejnym rywalem Arki będą sosnowiczanie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.