Złamany nadgarstek Mroczki, zbita łopatka Cierniaka

sports news

Pechowo zakończył się dla Artura Mroczki wygrany przez Unię Tarnów mecz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk – informuje oficjalna strona trzykrotnych mistrzów Polski.

Zawodnik „Jaskółek” po upadku w biegu dwunastym nie kontynuował już jazdy. Lekarz zawodów podejrzewał u żużlowca złamanie jednej z kości nadgarstka.

Zawodnik na szczegółowe badania udał się do Grudziądza. Te wykazały złamanie kości łódeczkowatej w prawej ręce. Na ten moment nie wiadomo ile może potrwać Jego przerwa w startach i jak przebiegać będzie rehabilitacja.

Z kolei Mateusz Cierniak, który również uczestniczył w tym wypadku, ma mocno zbitą łopatkę, ale zdecydował się na powrót do Tarnowa. Junior przejdzie jeszcze szczegółowe badania i rozpocznie rehabilitację przed kolejnymi zawodami.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.