Złoty Puchar 2019: Rozlosowano fazę grupową

sports news

Poznaliśmy składy czterech grup w tegorocznym Złotym Pucharze CONCACAF. Turniej finałowym zostanie rozegrany od 15 czerwca do 7 lipca.

W Złotym Pucharze weźmie udział 16 drużyn (do tej pory było 12), podzielonych na cztery grupy. Gospodarzami turnieju finałowego będą: Stany Zjednoczone, Kostaryka i Jamajka. Zdecydowana większość meczów zostania rozegrana na obiektach w USA.

Po rozegraniu fazy grupowej do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze reprezentacje. Mecz finałowy zostanie rozegrany 7 lipca w Chicago.

* * * * * * *
Wyniki losowania fazy grupowej Złotego Pucharu 2019:

Grupa A: Meksyk, Kanada, Martynika, Kuba.
Grupa B: Kostaryka, Haiti, Nikaragua, Bermudy.
Grupa C: Honduras, Jamajka, Salwador, Curacao.
Grupa D: Stany Zjednoczone, Panama, Trynidad i Tobago, Gujana.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.