Zmarzlik: Był to dla mnie dobry test i świetne ściganie

sports news

Bartosz Zmarzlik w niedzielnym Memoriale im. Edwarda Jancarza musiał uznać wyższość w finale jedynie triumfującego Przemysława Pawlickiego.

– Świetnie byłoby wygrać drugi raz z rzędu, ale drugie miejsce też jest dobre. Wcześniej też już bywałem na podium w tym turnieju – podkreślił Zmarzlik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Przy takiej obsadzie, to trochę się zestresowałem, bo w stawce zawodów było aż siedmiu uczestników Grand Prix. Nie można było zakładać, że będzie się wygrywać w ciemno, ponieważ wszyscy zawodnicy na początku sezonu są głodni jazdy i sukcesu – kontynuował wychowanek Stali Gorzów.

– Wybrałem motocykl, którym jeszcze nie jeździłem, bo nie było ku temu okazji w tym roku. Treningi odbywały się w innych warunkach, kiedy było przyczepniej. Wtedy go nie brałem pod uwagę, żeby się nie zrazić. Był to dla mnie dobry test i świetne ściganie – zaznaczył indywidualny wicemistrz świata.

– To, czy wiem na jakim sprzęcie będę jeździł, to dopiero się okaże. Wtedy dowiemy się, czy moja wiedza była odpowiednio dobra – dodał podopieczny Stanisława Chomskiego.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.