Zmarzlik: Mieliśmy trochę pecha

sports news

Bartosz Zmarzlik wygrał pięć z sześciu swoich wyścigów i zdobył aż siedemnaście punktów, dzięki którym reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce po pierwszym dniu finałowych zawodów Speedway of Nations 2019, które odbywają się w Togliatti.

„Biało-czerwoni” w klasyfikacji turnieju tracą tylko dwa „oczka” do prowadzącej Australii. Obie drużyny rozdzielają jeszcze broniący trofeum Rosjanie.

– Tak się mówi, że tylko dwa punkty, ale to nie jest tak. Mieliśmy trochę pecha. Maciej Janowski nie wszedł dobrze w zawody, potem jeszcze przydarzył mu się przykry upadek, ale myślę, że było dużo emocji i w niedzielę będzie na pewno dobrze – wyznał Zmarzlik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Cały czas konsultowaliśmy ustawienia ze sobą. Myślę, że każdy musi je dostosować pod siebie. Teraz może być lepiej lub gorzej. Nie wiadomo, jak to się potoczy. Jest kolejny dzień i startujemy z ustawieniami od zera – podkreślił wychowanek Stali Gorzów.

– Tor jest znacząco inny od tych, na których jeżdżę zazwyczaj, ale powiem tak – jak ma się dobrze spasowany motor, to się wszędzie fajnie jeździ. W sobotę udało mi się dobrze doregulować motor, oby w niedzielę było tak samo. Będziemy dawać z siebie wszystko – podsumował Zmarzlik.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.