Zmarzlik: Zrobiliśmy bardzo dobre zmiany

sports news

Bartosz Zmarzlik nie krył radości po wygranej w PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi 2019, które odbyły się w Gdańsku.

Wychowanek Stali Gorzów pokonał w finałowym wyścigu Piotra Pawlickiego. Trzecią lokatę zajął Słowak Martin Vaculik, który uzupełnił podium imprezy.

– Zdecydowanie trzeba było się namęczyć o to pierwsze miejsce. Gdzieś tam początek zawodów nie był zły, ale nie był też idealny – wyznał Zmarzlik dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

– Z moimi mechanikami zrobiliśmy bardzo dobre zmiany i miałem znacznie lepsze, szybsze starty. Cieszę się, zawsze to kolejna wygrana, którą gdzieś tam do CV można wpisać – podkreślił uczestnik cyklu Grand Prix.

– W finale trzeba było spodziewać się wszystkiego. Jedzie wtedy czterech naprawdę szybkich zawodników. Trzeba mieć głowę mocno skoncentrowaną, żeby nie popełnić wtedy nawet najmniejszego błędu – dodał Zmarzlik.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.