Zmarzlik Sportowcem Roku w Polsce

sports news

Bartosz Zmarzlik okazał się najlepszy w 85. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku.

Indywidualny Mistrz Świata na żużlu powtórzył sukces Tomasza Golloba z 1999 roku. Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski, a trzecie Paweł Fajdek.

– Kiedy zobaczyłem swoje imię i nazwisko, to czułem się tak samo, jak jechałem bieg o mistrzostwo świata. To są te same emocje, co miałem na torze, jak nie większe, bo robiłem to, co kocham – wyznał Zmarzlik po odebraniu prestiżowego wyróżnienia.

– Momenty jak te i stanie koło takich osób, jak Robert Lewandowski, którego obserwuje, jest dla mnie niesamowitym uczuciem. Dziękuję wszystkim osobom, które poświęciły czas i oddały głos na moją osobę. Moja dyscyplina wraz ze mną się rozwija i jest zauważalna. W takim plebiscycie, jako żużel, zajęliśmy pierwsze miejsce, jest to niesamowitą sprawą – podsumował indywidualny czempion globu.

* * * * * * *
Klasyfikacja końcowa 85. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku:

1. Bartosz Zmarzlik (żużel)
2. Robert Lewandowski (piłka nożna)
3. Paweł Fajdek (rzut młotem, lekkoaltetyka)
– – – – – –
4. Sztafeta żeńska 4x400m – Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic (lekkoatletyka)
5. Dawid Kubacki (skoki narciarskie)
6. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
7. Wilfredo Leon (siatkówka)
8. Piotr Lisek (skok przez tyczkę)
9. Marcin Lewandowski (lekkoatletyka)
10. Mateusz Ponitka (koszykówka).

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.