Żona ukradła ponad 13 tys. i przegrała wszystko online

sports news

Czterdziestoletnia kobieta z miasteczka Derrylin w Irlandii Północnej ukradła mężowi ponad 13 tysięcy funtów i wszystko przegrała w grach hazardowych w internecie.

Marife Cox podpięła kartę kredytową swojego małżonka do konta PayPal i czerpała z niego hojnie, rzucając się w świat rozrywki oferowanych przez firmy hazardowe. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak jej mąż nie mógł wypłacić gotówki z bankomatu z powodu braku środków na koncie.

Pani Cox przyznała się, że ukradła kartę kredytową z portfela męża i korzystała ze środków bez jego zgody.

Jej obrońca Ciaran Roddy przekonywał są, że Pani Cox zdecydowała się korzystać z hazardu w sieci, ponieważ czuła się opuszczona i samotna przez brak zainteresowania ze strony swojego małżonka.

Sędzia Anne Marshall ogłaszając wyrok pół roku więzienia w zawieszeniu na osiemnaście miesięcy uzasadniała, że lepiej dla pani Cox będzie, żeby pozostała na wolności i odpracowała utracone środki.

Do tego rozrzutna małżonka ma oddać mężowi 5 tysięcy funtów w ramach rekompensaty. Pani Cox otrzymała również zakaz udziału w grach hazardowych.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.