Żuraw: Jestem dumny z moich zawodników

sports news

– Pierwsza połowa pokazała, kto jest zespołem lepszym, kto jeszcze o coś dzisiaj walczył. Wspaniale ogląda się tak grający zespół. Chciałbym pogratulować zawodnikom, bo wykonaliśmy kawał dobrej roboty – powiedział po wygranym 4:0 meczu z Jagiellonią, trener, Lecha Poznań, Dariusz Żuraw.

– Wiele nam w trakcie tego sezonu zarzucano. Pokazaliśmy, że ciężką pracą można wiele osiągnąć, można fajnie grać w piłkę. Jestem z tego dumny, to samo powiedziałem chłopakom w szatni – dodał szkoleniowiec.

Lech Poznań pokonał w ostatnim meczu sezonu Jagiellonię Białystok 4:0. Zespół z Poznania skończył rozgrywki PKO Ekstraklasy na drugim miejscu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.