Żuraw: Korona jest bardzo niewdzięcznym zespołem

sports news

Dariusz Żuraw, trener Lecha Pozań przed meczem ligowym z Koroną Kielce zapowiedział, że celem „Kolejorza” jest zdobycie trzech punktów.

– Korona jest bardzo niewdzięcznym zespołem. Ostatnie mecze pokazały, że zaangażowaniem, walką i determinacją są w stanie przeciwstawić się teoretycznie lepszym zespołom, które są wyżej w tabeli – powiedział Dariusz Żuraw, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Naszym celem są trzy punkty i zrobimy wszystko, żeby zostały one w Poznaniu – dodał szkoleniowiec.

– Sytuacja zdrowotna wygląda dobrze. Poza Tomkiem Cywką, który jest wyłączony na dłuższy czas z gry to dzisiaj na treningu powinniśmy mieć wszystkich pozostałych zawodników. Dotyczy to także Filipa Marchwińskiego – przyznał opiekun „Kolejorza”.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.