Żuraw: Miejsce w ósemce to jedyny pozytyw

sports news

Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw po porażce z Jagiellonią Białystok 0:2 przyznał, że jego podopieczni zagrali słaby mecz. Dodał, że poza miejscem w ósemce poznaniaków nic innego nie może cieszyć.

– Jedynym pozytywem jest to, z jesteśmy w ósemce, jednak cała reszta nie wyglądała dobrze – powiedział Dariusz Żuraw, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Zagraliśmy słaby mecz, byliśmy nerwowi od samego początku spotkania, słabo utrzymywaliśmy się przy piłce, byliśmy wolniejszy i ponownie popełniliśmy błędy przy stałych fragmentach gry – dodał szkoleniowiec „Kolejorza”.

Trener Lecha odniósł się także do zmiany w bramce, gdzie Jasmina Buricia zastąpił Matus Putnocky.

– Zmiana w bramce była spowodowana tym, że wydawało nam się, że Matus prezentował się na treningach lepiej niż Jasmin. W czasie walki o ósemkę nie chcieliśmy podejmować żadnych rewolucyjnych decyzji. Myślę, że teraz się to zmieni – wytłumaczył Dariusz Żuraw.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.