Żuraw: Musimy być bardzo uważni w obronie

sports news

Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw mobilizuje swoich podopiecznych do konfrontacji z Jagiellonią Białystok w ramach 30. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Obie drużyny nie mogą być jeszcze pewne udziału z zmaganiach grupy mistrzowskiej.

– Bez względu na to jak się potoczy mecz, to musimy być gotowi na różne scenariusze. Ważne żebyśmy ani na moment nie zwątpili w to, że jesteśmy w stanie zrobić dobry wynik – wyznał Żuraw dla oficjalnego serwisu siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Dla mnie jest ważne, żeby zespół grał 90 minut o zwycięstwo. Sytuacje są różne i na wszystkie musimy być przygotowani. Wiadomo, że chciałoby się szybko zdobyć bramkę, za chwilę poprawić na dwa, trzy, jednak przeciwnik ma takie same plany – podkreślił tymczasowy opiekun „Kolejorza”.

– Gratuję Jagiellonii awansu do finału Pucharu Polski. Jednak ja staram się skupiać na tym, żeby mój zespół wyglądał jak najlepiej. Na pewno sytuacja jest taka, że Jagiellonia gra piąty mecz w ciągu dwóch tygodni i mają przed sobą podróż do Poznania. Czy będzie to miało jakiś wpływ, to zobaczymy po tym jak ten mecz będzie się toczył od początku. Na pewno musimy być bardzo uważni w obronie – dodał Żuraw.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.