Żurkowski: Do czerwca moim piłkarskim domem jest Zabrze

sports news

Szymon Żurkowski od lipca będzie piłkarzem ACF Fiorentiny, w rundzie jesiennej ma pomóc Górnikowi Zabrze w walce o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Pomocnik przyznał, że od początku chciał dokończyć sezon w obecnym zespole.

– Od początku mówiłem menedżerowi, że chcę zostać z drużyną do końca sezonu. Wierzę, że z takiego scenariusza wszyscy będą zadowoleni – powiedział Szymon Żurkowski w rozmowie z oficjalną stroną Górnika Zabrze.

– Trzeba skończyć to, co się zaczęło, a jesienią nam nie wyszło. Też czuję się współodpowiedzialny za to, że dziś jesteśmy na piętnastym miejscu, czyli dużo za nisko w porównaniu do możliwości, nie mówiąc już o oczekiwaniach – dodał pomocnik.
21- latek podkreślił, że skupia się wyłącznie na grze w Górniku i nie myśli jeszcze o wyjeździe do Włoch.

– Na razie spędziłem we Florencji dwa dni, a w Górniku 2,5 roku. Nie mówię już o Zabrzu, bo przecież wcześniej grałem w kilka lat w Gwarku. Do czerwca tutaj jest mój piłkarski dom i tak to traktuję – zapowiedział Żurkowski.

(za: gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.