Żyto: Czekamy na rozwój sytuacji i kolejne decyzje

sports news

Trener Falubazu Zielona Góra Piotr Żyto wierzy, że sezon 2020 rozgrywek PGE Ekstraligi dojdzie do skutku mimo pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

– Bezczynność zepsułaby cały okres przygotowawczy, a my wszyscy, czyli zawodnicy i kibice liczymy, że sytuacja wkrótce się unormuje. Przestrzegamy zaleceń, dbamy o siebie i czekamy – wyznał Żyto w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Grodu Bachusa.

– Słowacja, Szwecja, Dania także mocno reaguje na aktualną sytuację zdrowotną na świecie, ale chłopcy podtrzymują formę np. regularnie biegając czy ćwicząc w domu. Martin Vaculik zapewnia mnie, żebym się nie martwił – ujawnił opiekun Falubazu.

– Wszyscy stęsknili się za żużlem, ale czekamy na rozwój sytuacji i kolejne decyzje. Nie wiadomo, kiedy liga się rozpocznie. Na tę chwilę nie widzę sensu trenowania na torze – podsumował Piotr Żyto.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.