1. Liga: Chrobry na czele tabeli

Chrobry Głogów pokonał na wyjeździe Miedź Legnica 2:0 w spotkaniu trzeciej kolejki 1. Ligi. Dzięki wygranej zawodnicy Ireneusza Mamrota mają na swoim koncie siedem punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwszego gola dla gości strzelił Wołodymyr Hudyma w 71. minucie spotkania. Wynik na 2:0 ustalił Szymon Drewniak dwie minuty przed zakończeniem podstawowego czasu gry.

Chrobry rozpoczął sezon od wygranej z MKS-em Kluczbork i remisu z Pogonią Siedlce. W następnej kolejce zawodnicy Mamrota zmierzą się u siebie z GKS-em Bełchatów.

W ciągu tygodnia obie drużyny rozegrały mecze w 1/16 finału Pucharu Polski. Miedź przegrała po dogrywce 1:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Chrobry poniósł porażkę 1:4 w spotkaniu z Zawiszą.