1. Liga: Pewne zwycięstwo Zawiszy

Zawisza Bydgoszcz pokonał na wyjeździe Pogoń Siedlce 3:0 w meczu trzeciej kolejki 1. Ligi. Zawodnicy Marcina Sasala mają na swoim koncie jeden punkt i zajmują ostatnią pozycję w tabeli.

Pierwszego gola dla gości zdobył Wasił Panajotow pięć minut po zmianie stron. 24-letni Bułgar jest zawodnikiem bydgoskiego klubu od piątku. Wcześniej bronił barw cypryjskiego zespołu Agia Napa. Kolejny gol dla drużyny prowadzonej przez Mariusza Rumaka padł w 67. minucie meczu. Trafienie zaliczył Alvarinho. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Jakub Łukowski w doliczonym czasie gry.

Dla Zawiszy to drugie zwycięstwo z rzędu. W środę piłkarze Rumaka pokonali Chrobrego Głogów 4:1 w spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski.

W następnej kolejce Zawisza zmierzy się u siebie z Miedzią Legnica. Pogoń Siedlce zagra na wyjeździe z Wisłą Płock.