1. liga: Dolcan Ząbki zremisował z Sandecją Nowy Sącz

W jednym z pierwszych, sobotnich spotkań 16. kolejki 1. ligi, Dolcan Ząbki przed własną publicznością zremisował z Sandecją Nowy Sącz 2:2 (2:1).

Na prowadzenie wyszli goście po bramce Urbana z 16. minuty. Jedenaście minut później do wyrównania doprowadził Mazek.

Osiem minut przed końcem pierwszej połowy bramkę dla gospodarzy zdobył Mazek. Do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadził Niane.

Po szenastu kolejkach 1. ligi, Dolcan Ząbki zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 23. punktow. Sandecja ma sześć „oczek” mniej i znajduje się na dwunastej lokacie.

Dolcan Ząbki – Sandecja Nowy Sącz 2:2 (2:1)
0:1 Rudolf Urban 16′
1:1 Kamil Mazek 27′
2:1 Damian Świerblewski 37′
2:2 Cheikh Niane 90′

Dolcan: Rafał Leszczyński, Piotr Klepczarek, Mateusz Cichocki, Rafał Zembrowski, Paweł Tarnowski, Szymon Matuszek, Grzegorz Piesio, Adrian Łuszkiewicz (90. Bartosz Osoliński), Damian Świerblewski (84. Damian Jakubik), Kamil Mazek, Tomasz Chałas.

Sandecja: Łukasz Radliński, Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Przemysław Szarek, Kamil Słaby, Mateusz Bartków, Adrian Frańczak (82. Michał Szeliga), Łukasz Grzeszczyk, Maciej Bębenek, Rudolf Urban (63. Cheikh Niane), Mouhamadou Traore (73. Fabian Fałowski).