100 milionów funtów za Jadona Sancho

sports news

Według dziennika „The Telegraph” Manchester United i Paris Saint-Germain są gotowe zapłacić za Jadona Sancho 100 milionów funtów. Borussia Dortmund jest otwarta na negocjacje.

Taka kwota transferowa jest wystarczająca dla włodarzy niemieckiego klubu, by rozpocząć rozmowy na temat sprzedaży Jadona Sancho. W Dortmundzie liczą, że podczas licytacji pomiędzy Manchesterem United i PSG suma całej transakcji będzie jeszcze wyższa.

Anglik trafił do Borussii z młodzieżowych drużyn Manchesteru City. Kosztował niecałe 8 milionów euro. Zatem BVB na sprzeaży 18-latka zrobi znakomity interes.

Sancho w tym sezonie rozegrał 32 mecze, strzelił dziewięć goli i zaliczył czternaście asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.