Jeśli Leicester wykupi Tielemansa pobije transferowy rekord

sports news

Leicester City po zakończeniu będzie mogło wykupić Youriego Tielemansa z AS Monaco za 45 milionów funtów. Były to rekord transferowy „Lisów” – poinformował dziennik „Daily Mail”.

Belg dołączył do angielskiego zespołu w zimowym oknie transferowym. Już wtedy „Lisy” mogły zabezpieczyć sobie jego wykupienie. Zdecydowano się jednak tylko na wypożyczenie. Tielemans spisuje się na tyle dobrze, że włodarze angielskiego klubu zaczęli już myśleć o transferze definitywnym.

AS Monaco zgodzi się sprzedać pomocnika za 45 milionów funtów. Jeśli transakcja zostanie przeprowadzona w tej formie, będzie to rekord transferowy Leicester City. Ostateczną decyzję ma podjąć Brendan Rodgers, nowy szkoleniowiec angielskiego zespołu.

Youri Tielemans w barwach Leicester City rozegrał w tym roku cztery mecze, w których strzelił dwa gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.