2. Bundesliga: Czyste konto Gikiewicza

Eintracht Brunszwik wygrał przed własną publicznością z Arminią Bielefeld 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi. W barwach gospodarzy przez pełne 90 minut grali Rafał Gikiewicz oraz Adam Matuszczyk.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Ken Reichel. 29-latek wpisał się na listę strzelców w szóstej minucie. Asystę przy tym trafieniu zanotował Gerritt Holtmann.

Warto odnotować, że obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W 89. minucie do szatni udał się obrońca gości, Brian Behrendt, a chwilę później dołączył do niego Dominick Kumbela, który musiał przedwcześnie opuścić plac gry po dwóch żółtych kartkach.

Eintracht Brunszwik zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Zespół BTSV ma na swoim koncie 32 punkty, z kolei Arminia zdobyła do tej pory 27 „oczek” i znajduje się na trzynastej pozycji.