Ligue 1: Pewna wygrana Olympique Lyon

Olympique Lyon wygrał przed własną publicznością z SM Caen 4:1 (3:0) w niedzielnym meczu 26. kolejki francuskiej Ligue 1.

Gospodarze otworzyli wynik spotkania już w ósmej minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Samuel Umtiti, któremu asystował Corentin Tolisso. Chwilę później prowadzenie miejscowych podwyższył Alexandre Lacazette. Tuż przed zmianą stron kolejną bramkę dla OL zdobył Maxwel Cornet. Ostatnie podanie ponownie zaliczył Tolisso.

Po przerwie honorowego gola dla gości strzelił Andy Delort. W końcowym fragmencie meczu rezultat rywalizacji ustalił Tolisso, który był jednym z wyróżniających się graczy w tym starciu.

Olympique Lyon zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Ligue 1. Podopieczni Bruno Genesio mają na swoim koncie 39 punktów, z kolei SM Caen zdobył trzy „oczka” mniej i znajduje się na dziesiątej pozycji.