2. Bundesliga: Przybyłko bez bramki w remisowym spotkaniu

FC Kaiserslautern zremisował w wyjazdowym spotkaniu trzeciej kolejki 2. Bundesligi z Unionem Berlin 2:2 (0:1). W barwach gości pełne 90 minut rozegrał Kacper Przybyłko, a na ławce rezerwowych cały mecz przesiedział Mateusz Klich.

Kibice zgromadzeni na An der Alten Foersterei pierwszą bramkę zobaczyli w 23. minucie gry. Wynik otworzył Ruben Jenssen. Trafienie Niemca było jedynym w pierwszej połowie.

Druga część meczu lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy strzelili dwa gole i wyszli na prowadzenie. Najpierw do remisu doprowadził Maximilian Thiel, a pięć minut później drugie trafienie dołożył Amerykanin Bobby Wood. W 79. minucie przed szansą strzelenia bramki stanął Kacper Przybyłko, jednak jego rzut karny został obroniony przez Daniela Haasa. W końcówce spotkania wynik ustalił Maurice Devile.

W pozostałych dzisiejszych meczach MSV Duisburg zremisował na swoim stadionie z Arminią Bielefeld 2:2, a FC St. Pauli pokonało przed własną publicznośćią Greuther Fuerth 3:2. W barwach klubu z Hamburga 78 minut grał Waldemar Sobota.