Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 20.03.

Po dniu przerwy spowodowanym awarią serwera wracamy z ryzykowanymi typami. Pamiętaj o redukcji stawki, bo ryzyko w tych typach jest większe. Powodzenia!

Holandia, godz. 16:45, PSV – Ajax, typ: 1, kurs: 2.05
Mecz na szczycie. Drużyna, która wygra to spotkanie, przybliży się bardzo do zdobycia mistrzostwa Holandii. Gospodarze wyprzedzają Ajax o jeden punkt, a w przypadku zwycięstwa odskoczą od gości na cztery punkty. Mecz na pewno będzie wyrównany i bardzo emocjonujący. Mimo wszystko gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska i nieznacznie wygrać.

Anglia, godz. 14:30, Newcastle – Sunderland, typ: 1, kurs: 2.10
Można powiedzieć, że będzie to mecz o życie, zwłaszcza dla drużyny Newcastle. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce ze stratą jednego punktu do Sunderlandu. W ostatnim meczu wyjazdowym z Leicester drużyna Newcastle grała bardzo dobrze i niebezpiecznie kontratakowała. Mecz będzie bardzo zacięty i wyrównany ze wskazaniem na zwycięstwo Newcastle.

Grecja, godz. 16:15, PAOK – Kalloni, typ: 1/1 – HT/FT, kurs: 1.90
Drużyna PAOK zajmuje w lidze czwarte miejsce i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Goście zajmują ostatnie miejsce, praktycznie bez szans na utrzymanie. Na pewno gospodarze zagrają ofensywnie i zachodzi duże prawdopodobieństwo, że będą prowadzić do przerwy i wygrają cały mecz.

Niemcy, godz. 13:30, Bochum – Gr. Furth, typ: 1, kurs: 1.90
Gospodarze zajmują piąte miejsce ze stratą siedmiu punktów do miejsca trzeciego, dającego szanse walki o baraże. Bochum od pięciu spotkań nie doznał porażki i jest faworytem tego spotkania. Stawiamy na nieznaczne zwycięstwo drużyny gospodarzy.

Rosja – Hokej, godz. 12:00, Omsk – Ufa, typ: 1, kurs: 2.05
Kolejny mecz w fazie play off między tymi drużynami. Po sześciu spotkaniach stan rywalizacji jest remisowy 3:3. Będzie to mecz o wszystko i na pewno będzie bardzo wyrównany i emocjonujący. Atut własnego lodowiska powinna wykorzystać drużyna Omska i wygrać po raz czwarty.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.