Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 22.05.

Zapraszamy Was do typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie o tym, aby takie typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Belgia, godz. 14:30, Gent – Genk, typ: 1, kurs: 2.00
Spotkanie o 3. miejsce w Belgii. Gospodarze przy dobrym układzie mogą zdobyć jeszcze wicemistrzostwo jednak szanse na to są iluzoryczne. Obie drużyny w mistrzowskiej grupie grają w kratkę i przegrały niemal połowę spotkań. Bezpośrednie spotkania zdecydowanie na korzyść Gentu, który wygrał wszystkie 3 spotkania z Genkiem w tym sezonie. Stawiamy na kolejny ich triumf i zakończenie sezonu z medalami.

Piłka nożna – Norwegia, godz. 20:00, Lillestrom – Viking, typ: 1, kurs: 2.10
12. kolejka norweskiej ekstraklasy. Starcie sąsiadów z ligowej tabeli. Jak na razie Viking wyprzedza swojego dzisiejszego rywala o jeden punkt i zajmuje 7. pozycję tuz przed Lillestorm. Naszym zdaniem dziś gospodarze przeskoczą swojego rywala. Przemawia za nimi atut własnego boiska, na którym spisują się bardzo dobrze. Do tego mają dużo większą siłę rażenia. jak na razie strzelili niemal dwa razy tyle bramek co Viking. Lillestorm u siebie niemal nie traci bramek i gościom będzie niezwykle ciężko wywieźć stąd jakikolwiek punkt.

Piłka nożna – Szwecja, godz. 18:00, Elfsborg – Jonkoping, typ: 1 (-1.5), kurs: 2.25
Drużyny dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty jednak ostatnio w znacznie lepszej formie jest Elfsborg. Gospodarze wygrali 4 z 5 ostatnich gier, większość wysoko. Do tego znakomicie graja na własnym boisku, gdzie nie licząc minimalnej porażki z silnym Malmo pozostałym rywalom nie dali szans wysoko wygrywając. Goście jak na beniaminka radzą sobie bardzo przyzwoicie, jednak po dobrym starcie mają teraz passę 6 meczów bez zwycięstwa. Wygląda na to, że entuzjazm po awansie u gości nieco opadł, a Elfsborg lubi grać u siebie i typujemy wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:00, A. Pavlasek – R. Carballes Baenna, typ: 2 (-1.5 seta), kurs: 1.95
Obaj przedzierali się do turnieju głównego przez eliminacje. Hiszpan wygrał wszystkie mecze, natomiast Czech gra w turnieju jako tzw. Lucky Loser. W rankingu są w pierwszej połowie drugiej setki i z pozoru w tym meczu nie ma dużego faworyta. My stawiamy na większe obycie z ziemnymi kortami Carballesa Baenny, który lubi grać na tej nawierzchni i pokonał już w tym sezonie kilku niezłych tenisistów. Będzie tu walka o każdą piłkę ale lepszy okaże się Hiszpan, który straci najwyżej jednego seta.

Tenis – Roland Garros, godz. 14:30,  I. Karlovic – A. Montanes, typ: 2, kurs: 2.00
Starcie dwóch doświadczonych tenisistów. Grali ze sobą do tej pory trzykrotnie, pierwszy mecz miał miejsce aż 9 lat temu. Bilans jak na razie to 2:1 dla Karlovica. Ten sezon dla Chorwata nie jest już tak udany jak poprzedni. Młodszy nie będzie, a i serwis już nie ten co kiedyś. Do tego cegła to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Stawiamy na Hiszpana, który w tym sezonie również bez sukcesów, ale kilka spotkań wygrał.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.