Remis reprezentacji Peru z Urugwajem

sports news

Peru zremisowało z Urugwajem 1:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Nacional de Lima.

Gospodarze prowadzili od 34. minuty, kiedy Christofer Gonzales trafił głową z pięciu metrów po dośrodkowaniu Luisa Advinculi.

Wówczas Peruwiańczycy grali już w dziesiątke. Osiem minut wcześniej czerwoną kartkę otrzymał Martin Caceres. Obrońca Fiorentiny chwilę wcześniej został ukarany żółtą kartką za fual, ale nie zgadzał się z decyzją arbitra, który ostatecznie odesłał go do szatni.

Urugwajczycy wyrównali w 80. minucie. Darwin Nunez wykorzystał podanie Matiasa Viny, uprzedził defensorów rywali i oddał skuteczny strzał głową.

W spotkaniu rozegranym cztery dni wcześniej w Montevideo Urugwaj pokonał Peru 1:0.

* * * * * *
Peru – Urugwaj 1:1 (1:0)
Bramki: Gonzales 34 – Nunez 80.
Czerwona kartka: Cacesers (26, Urugwaj) – za niesportowe zachowanie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.