ACF Fiorentina pozyskała i wypożyczyła Żurkowskiego

sports news

Górnik Zabrze i ACF Fiorentina podpisały umowę transferu definitywnego Szymona Żurkowskiego – poinformowali czternastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Pomocnik młodzieżowej reprezentacji Polski zostanie piłkarzem włoskiego klubu od lipca 2019 roku.

Jednocześnie uzgodnione zostały warunki umowy półrocznego wypożyczenia zawodnika do Górnika Zabrze. Oznacza to, że Żurkowski pozostanie przy Roosevelta do końca obecnego sezonu.

– Cieszę się, że udało się wypracować model, który jest optymalny dla wszystkich stron. Szymon najbliższe miesiące spędzi w Górniku, a następnie przeniesie się do Serie A – wyznał Bartosz Sarnowski.

– W umowie zawartej pomiędzy klubami, oprócz kwoty transferowej, przewidzieliśmy także bonusy związane z progresem kariery Szymona. Jestem głęboko przekonany, że w przyszłym sezonie swoją postawą potwierdzi markę szkolenia w Górniku – dodał prezes zabrzan.

ACF Fiorentina po 21. kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli włoskiej Serie A.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.