Adam Danch: Chcemy się zrehabilitować

Górnik Zabrze zagra przed własną publicznością z Ruchem Chorzów w spotkaniu 23. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej kapitan “Trójkolorowych”, Adam Danch przyznał, że jego zespół zamierza się zrehabilitować za porażkę w poprzedniej serii gier.

Urodzony w Rudzie Śląskiej piłkarz ma szansę wystąpić w swoim dwunastym pojedynku derbowym przeciwko drużynie “Niebieskich”. – Pamiętam bardzo mocno oba mecze na Stadionie Śląskim, kiedy to na trybunach było po 40 tysięcy kibiców. W pierwszym nie grałem, a Ruch wygrał 3:2. Ale dla mnie najważniejsze było to, że dopingowało Górnika prawie 15 tysięcy kibiców. To była wielka sprawa – powiedział 27-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Rok później zagrałem 13 minut i pokonaliśmy Ruch 1:0. I znowu 40 tysięcy na trybunach. Te dwa wydarzenia derbowe długo będę pamiętał – dodał.

Na inaugurację wiosennych spotkań, podopieczni Leszka Ojrzyńskiego przegrali na wyjeździe z Cracovią 0:3. – Mamy świadomość, że wypadliśmy słabo. Teraz jest najlepszy moment, by się zrehabilitować – zakończył Danch.

Wielkie Derby Śląska, bo tak nazywane jest starcie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów, odbędą się 21 lutego o godz. 18:00.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…