Agent Koulibaliego zaprzeczył transferowi do Juventusu

sports news

Bruno Satin, agent Kalidou Koulibaliego na antenie „Radia Kiss” zaprzeczył, że środkowy obrońca w letnim oknie transferowym przeniesie się z SSC Napoli do Juventusu FC.

– Koulibaly w Juventusie? On jest bardzo mocno związany z Neapolem i klubem. Nie sądzę, by kiedykolwiek chciał przenieść się do Juventusu – zaznaczył Bruno Satin, agent Kalidou Koulibaliego.

Włoskie media nie wykluczają jednak, że Senegalczyk może trafić do innego zespołu, spoza Serie A. Zainteresowanie 27-latkiem wykazują m.in. Manchester United i Chelsea FC.

Kalidou Koulibaly w tym sezonie rozegrał 31 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.