Alan Czerwiński z kilkoma szwami na twarzy

sports news

Zagłębie Lubin poinformowało, że Alan Czerwiński po starciu z Jorge Felixem uniknął złamań. Obrońcy zostały zszyte nos i czoło. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Zawodnik „Miedziowcy” ucierpiał już w 20. minucie spotkania i musiał przedwcześnie opuścić murawę. W trakcie meczu przewieziono go do szpitala w Gliwicach gdzie został poddany szczegółowym badaniom.

Diagnostyka nie wykazała żadnych złamań w obrębie twarzy. Zawodnikowi zostały zszyte nos i czoło, które najbardziej ucierpiały w starciu z Jorge Felixem.

Piłkarz wrócił już do Lubina i w najbliższym czasie czeka go odpoczynek. Później będzie powoli wprowadzany do treningów. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.