Gryszkiewicz: Musimy być skuteczni we Wrocławiu

sports news

Obrońca Górnika Zabrze Adrian Gryszkiewicz przed wyjazdowym meczem ze Śląskiem Wrocław przyznał, że jego zespół musi być skuteczniejszy niż w niedawnym spotkaniu w stolicy Dolnego Śląska. Wówczas Górnik wygrał 1:0.

– Kluczem do zapunktowania ze Śląskiem będzie skuteczność w ataku. Wtedy zdobyliśmy tylko jedną bramkę, a musimy strzelić ich więcej, żeby uspokoić grę i żeby złapać więcej luzu – powiedział Adrian Gryszkiewicz, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Myślę, że to będzie recepta na wygranie nadchodzącego spotkania – dodał lewy defensor.

Zabrzanie w poprzedniej kolejce pokonali Arkę Gdynia 1:0, co pozwoliło im odskoczyć od strefy spadkowej. Do utrzymania potrzebne są im jednak kolejne wygrane.

– Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa z Arką i patrzymy optymistycznie na następny mecz – zapewnił Gryszkiewicz.

(za:gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.