Alcacer tylko z posiniaczonym kolanem

Paco Alcacer ma tylko z posiniaczone kolano po tym jak doznał urazu w ostatnim ligowym spotkaniu z Espanyolem Barcelona – poinformował dziennik „AS”.

Napastnik Valencia CF w niedzielę po starciu z jednym z rywali zszedł z murawy osiem minut po przerwie, kiedy to zmienił go Alvaro Negredo.

Szczegółowe badania w klinice nie wykazały nic poważnego poza drobnym urazem więzadła krzyżowego tylnego w prawym kolanie.

Jeden z najbardziej obiecujących piłkarzy w Hiszpanii ma zalecony dwutygodniowy odpoczynek od futbolu, ale niewykluczone, że zdecyduje się wystąpić już w najbliższym ligowym spotkaniu przeciwko Getafe CF.

„Nietoperze” po zwycięstwie na Cornella-El Prat 2:1 awansowali na trzecią pozycję w tabeli i mają dwa punkty przewagi nad Sevillą FC, która przegrała z Getafe CF 1:2.