Alfredo Morelos odrzucił propozycję gry w Chinach

sports news

Według informacji „Sky Sports”, Alfredo Morelos z Rangers FC odrzucił ofertę chińskiego klubu Hebei Fortune.

Zespół z Azji zaproponował Kolumbijczykowi podpisanie trzyletniego kontraktu, na mocy którego zarabiałby 10 milionów funtów za sezon gry. Zadownik odrzucił jednak tę ofertę, gdyż chciał zostać w Europie.

Napastnik trafił na Ibrox Stadium w lipcu 2017 roku. W przeszłości był także zawodnikiem Helsingin Jalkapalloklubi oraz Independiente Medellin.

Kontrakt Morelosa z ekipą „The Gers” obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. W ostatnim czasie media łączyły tego gracza z przenosinami do Eintrachtu Frankfurt i Manchesteru United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.