Ancelotti: Nie broniliśmy dobrze

sports news

SSC Napoli pokonał na wyjeździe Fiorentinę 4:3 w sobotnim meczu 1. kolejki Serie A. Carlo Ancelotti, trener gości, był zadowolony ze zwycięstwa i skutecznej gry w ataku.

– Nie broniliśmy dobrze, to jest dość oczywiste. Byliśmy trochę zbyt wolni w naszym pressingu i przy walce o drugą piłkę. Kiedy Fiorentina obniżyła trochę tempo swojej gry, to wtedy prezentowaliśmy się dobrze i kontrolowaliśmy piłkę – powiedział Ancelotti w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Biorąc wszystko pod uwagę, to straciliśmy trzy gole. Strzeliliśmy jednak na wyjeździe cztery, co nie jest złe – dodał.

– Napoli nigdy tutaj nie grało się łatwo. Jest wroga atmosfera, ale po 90 minutach upokorzeń zwróciłem się w kierunku trybun i pokazałem kibicom, aby po prostu poszli już do domu, bo było późno. Nieustanne słuchanie wyzwisk nie jest przyjemne, zwłaszcza mając na uwadze fakt, że mój ojciec był ogromnym kibicem Fiorentiny – przyznał.

– Czapki z głów dla większości wspaniałych kibiców Fiorentiny. Za naszą ławką było jednak kilku idiotów – stwierdził.

W następnej kolejce jego podopieczni zmierzą się z Juventusem Turyn. – Juve zmieniło trenera, ale my postaramy się rozegrać z nimi świetny mecz z entuzjazmem i koncentracją. Wiemy, że to będzie dla nas najbardziej skomplikowany pojedynek sezonu, nawet jeśli to jest zaledwie druga kolejka – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…