Van Aanholt: Szczęście było po naszej stronie

sports news

Crystal Palace FC pokonał na wyjeździe Manchester United 2:1 w sobotnim meczu Premier League. Patrick van Aanholt, zdobywca zwycięskiej bramki dla „Orłów”, powiedział, że jego zespół nie tylko zapracował na komplet punktów, ale miał też szczęście.

– Jestem bardzo zadowolony. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Trenowaliśmy bardzo mocno przez cały tydzień, aby dobrze grać w defensywie. Bardzo ciężko pracowaliśmy i zdobyliśmy trzy punkty – powiedział Patrick van Aanholt w rozmowie z „Palace TV”.

– To był bardzo wyczerpujący mecz, bo oczywiście nie da się bronić przez 90 minut. Wiedzieliśmy, że rywale będą znacznie częściej utrzymywać się przy piłce, ale my byliśmy zwarci przez całe spotkanie i wygraliśmy – dodał Holender.

– Uważam, że szczęście było po naszej stronie. Rywale nie wykorzystali rzutu karnego. Potem wyrównali i muszę przyznać, że był to cudowny gol. Na koniec to jednak ja zdobyłem zwycięską bramkę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…